"GIGI" Ganet Oranžová kulička
"DARLIE" Uliana fon James

Najdete nás

Sídlíme na nejkrásnějším místě planety. Navštivte nás!

ŠTĚŇATA Z PREMIUMLOVE

ŠTĚŇÁTKO –  VRH “G” narodila se 10.8.2019

pejsek- Gimli best of Pomeranian Premium love – už je u nových majitelů

otec  – TOTO BOUIN

matka – CONSTANCE COLLECTION PREMIUMLOVE”KIMI”


Štěňátko Gimli 5 týdnů.

ŠTĚŇÁTKA –  VRH “F” narodila se 1.3.2019

fenka – Fiorella Fantastico Pomeranian Premium love – už je u nových majitelů

fenka – Francezka Fantastico Pomeranian Premium love – už je u nových majitelů

fenka – Federica Fantastico Pomeranian Premium love – už je u nových majitelů

pejsek – Fernando Fantastico Pomeranian Premium love – už je u nových majitelů


otec  – BELLISSIMO STAR SHON LA SHARM  

matka – ULIANA FON JAMES “DÁRLÍ”


Štěňátka Fantastico 8 týdnů.

Fernando – 3 týdny

Federica – 3 týdny

Fiorella – 3 týdny


Francezka – 3 týdny

Štěňata 1 týden


ŠTĚŇÁTKA –  VRH “E” nar. 17.10.2018

fenka –  Esmé Estetica Premium love – už je u nových majitelů

otec  – BELLISSIMO STAR SHON LA SHARM  
matka – GANETT ORANŽOVÁ KULIČKA


ŠTĚŇÁTKA –  VRH “D” nar. 30.8.2018

pejsek –  Dante Diadema Premium love – už je ve své nové rodině
pejsek – Darsy Diadema Premium love – už je ve své nové rodině
fenka – Dafne Diadema Premium love – už je ve své nové rodině
fenka – Darlie Diadema Premium love – už je ve své nové rodině

otec  – BELLISSIMO STAR SHON LA SHARM  
matka – CONSTANCE COLLECTION PREMIUM LOVE

Štěňata 9 týdnů


DALŠÍ FOTKY A VIDEA


ŠTĚŇATA Z PREMIUMLOVE

Máme fenky s opravdu dobrými rodokmeny čistých Pomeranianů a snažíme se dbát na zdravý a krásný typ Pomíčků. Pokud máte zájem o pořízení svého Pomíčka právě u nás, můžete nám napsat. Kontaktní formulář zde. Cena štěněte je individuální a určuje se zhruba od 3-4 týdnů věku štěňátka a to podle toho jestli je dobré v typu. Často nám píší zájemci, že chtějí štěně jen jako mazlíka a né Pomíčka na výstavy a proto že jim stačí levnější štěně. Jenže u Pomíků je jedno, jestli budete chodit na výstavy nebo ne, náklady na štěňátka jsou pořád stejné. Chov Pomeranianů je finančně dost náročný. Běžná celosvětová cena Pomeraniana začíná od 2000 euro po 4500 euro. “Bezpapírový” Pomeranian neexistuje a pokud Vám někdo nabízí Pomíčka bez papírů a nebo za 5-15 tisíc korun, tak to nebude zcela určitě Pomeranian.Je to jako by jste chtěli koupit luxusní auto, které stojí milion korun s tím, že ho nechcete na výstavy ale pouze s ním jen obyčejně jezdit po městě a proto ho chcete jen za 300 tisíc korun. :-)Pokud chcete Pomeraniánka medvídka medvídkovitého, vždy koukejte na rodokmen a na předchozí odchovy chovné stanice.Z jednoho vrhu se rodí pouze jedno až čtyři štěňátka, takže si raději rezervujte svého Pomíčka dřív než ho chcete odebrat z chovné stanice, protože kvalitních štěňátek není moc. Pokud by jste měli vážný zájem o naše štěňátka, vyplňte náš kontaktní formulář. Naše odchovaná ŠTĚŇÁTKA SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT  ve fotogalerii.Ze své zkušenosti, vím, že pořídit si a starat se o štěňátko opravdového Pomeraniana není vůbec jednoduchá záležitost.

Je to jednak i finančně náročnější a hlavně štěňátko je velice malinké a snadno se může zranit tím, že prudce otevřete dveře, někam ho přiskřípnete, nechtěně nakopnete nebo přišlápnete a nebo vám snadno spadne. Proto, když jsme si koupili prvního Pomíčka, došlo konečně na naší klec po zakrslém králíčkovi “Panu mrkvičkovi”. Do klece jsme dali pelíšek, psí plyšáky, misku s vodou a domeček byl hotov. Tam jsem štěňátko na noc zavírali aby ho nikdo při nočních výpravách na záchod nezavraždil. Štěňátko tam časem chodilo i samo spát a při těchto spáncích jsem ho zavírala také, takže štěňátko spalo vždy v bezpečí a já nemusela dávat pozor.

Když jsme si brali první štěně, byla zrovna zima a probíhala zimní olympiáda. A protože štěňátko bylo velmi malinké ale rychlé, motalo se kolem nohou, tak se nejen lyžaři v televizi ale i my pohybovali po bytě pomocí šoupavých pohybů. Časem jsme tento styl dovedli až k dokonalosti a vypadali jsme jako konkurenti olympijských závodníků.

Pokud štěně nevybavíte přilbou a padákem, nedávejte ho ve stoje pochovat případným návštěvám. Je opravdu velmi křehké a může jim snadno spadnou z náruče. No a jinak si své štěňátko vymazlujte a užívejte do sytosti. Pomíček je velmi hravý a rád se účastní jakékoliv zábavy a také miluje procházky, takže si můžete ze svého štěňátka udělat opravdu skvělého parťáka. Štěňátko nikdy nebijte! Ne, že by vám to neodpustilo, ale naruší to vztah mezi vámi. A mimo jiné já to nepraktikovala ani u svých dětí a vyplatilo se.

10.8. 2019 se narodilo štěně Gimli

Jedináček pejsek Gimli.

Matka: “KIMI”

Constance Collection,
fena orange-sable 22 cm, pately 0/1,

Otec:  “TOTO”
TOTO BOUIN
pes cream sable, 21 cm, pately 0/0


Rezervace přijímáme zde