Štěňata

…. z PREMIUMLOVE
Máme fenky s opravdu dobrými rodokmeny čistých Pomeranianů a snažíme se dbát na zdravý a krásný typ Pomíčků. Pokud máte zájem o pořízení svého Pomíčka právě u nás, můžete nám napsat. Kontaktní formulář zde.

Cena štěněte je individuální a určuje se zhruba od 3-4 týdnů věku štěňátka a to podle toho jestli je dobré v typu.

Často nám píší zájemci, že chtějí štěně jen jako mazlíka a né Pomíčka na výstavy a proto že jim stačí levnější štěně. Jenže u Pomíků je jedno, jestli budete chodit na výstavy nebo ne, náklady na štěňátka jsou pořád stejné. Chov Pomeranianů je finančně dost náročný. Běžná celosvětová cena Pomeraniana začíná od 2000 euro po 4500 euro. “Bezpapírový”Pomeranian neexistuje a pokud Vám někdo nabízí Pomíčka bez papírů a nebo za 5-15 tisíc korun, tak to nebude zcela určitě Pomeranian.

Je to jako by jste chtěli koupit luxusní auto, které stojí milion korun s tím, že ho nechcete na výstavy ale pouze s ním jen obyčejně jezdit po městě a proto ho chcete jen za 300 tisíc korun. 🙂

Pokud chcete Pomeraniánka medvídka medvídkovitého, vždy koukejte na rodokmen a na předchozí odchovy chovné stanice.
Z jednoho vrhu se rodí pouze jedno až čtyři štěňátka, takže si raději rezervujte svého Pomíčka dřív než ho chcete odebrat z chovné stanice, protože kvalitních štěňátek není moc.

Pokud by jste měli vážný zájem o naše štěňátka, vyplňte náš kontakní formulář zde.

Naše odchovaná ŠTĚŇÁTKA SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT  v této fotogalerii.